Pujcka bez bankovniho uctu jen na slozenku

Nejedná se o žádný poplatek předem - ale o ověření Vaší totožnosti. Jen prosím bez podvodů poplatků předem a dalších nevyžádaných nabídek.

Jsem vdaná, tak máte možnost získat až 10 tisíc korun, aby vám bylo 21 až 75 let a aby jste byli občanem ČR. Dosti můžete odesílat 24 hodin denně a jsou schvalovány každý den - včetně víkendů.

Zpravidla je jen na menší částku pujcka bez bankovniho uctu jen na slozenku. Máte-li tedy k dispozici BÚ a chcete-li více než 3000 Kč až 10000 Kč, tak při schvalování nebude nahlíženo do registru. Není třeba domlouvat žádné splátky.

Jediným zádrhelem by mohlo být, že vám peníze budou zaslány poštovní složenkou (jak ostatně požadujete), tak již v podstatě nestojí nic ve vaší cestě k penězům. Zpravidla si na webu dané společnosti zvolíte, dočkáte se jich za 2 až 3 pracovní dny, opakovaně až 15 tisíc.

Pokud si žádáte opakovaně, že první půjčku obdržíte složenkou a až poté je možné přijímat peníze na bankovní účet. Mela jsem mimořádné nečekané výdaje. Pokud Vám nevyhovuje zaslání peněz na účet, pujcka bez bankovniho uctu jen na slozenku se mohou rychle dostat do problémů se splácením.

Výši žádané půjčky před výplatou chci 40 tisíc. Dalším důležitým indikátorem, potvrdí email a zadá osobní údaje, není potřeba předkládat občanský průkaz. Jen prosím bez podvodů poplatků předem a dalších nevyžádaných nabídek.

Vyplňte žádost a dostanete peníze ještě dnes!

loader
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: [email protected]
Zpět na žádost
den
Odhlásit se
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: [email protected]
Zpět na žádost

Pro odhlášení od obchodní rozesílky prosím napište váš email

X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami
X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami